Žiadne produkty v košíku.

O nás

naša spoločnosť sa od svojho vzniku v roku 2006 venuje vetracím systémom a zastupuje francúzskeho výrobcu vetracích systémov Aereco.

aereco

V roku 2022 sa spoločnosť Aereco stala súčasťou Aldes Group, čím sa naše portfólio výrobkov rozšírilo o produkty skupiny Aldes.


Podstatným aspektom pri akomkoľvek vetraní je kvalita vonkajšieho vzduchu, od ktorého sa odvíja nielen kvalita vzduchu vo vnútri obytných budov, ale je dôležitým parametrom aj celkovej kvality životného prostredia v súčasnosti.

Kvalitu vonkajšieho vzduchu a životného prostredia ako takého významným spôsobom podporujú bezemisné a trvalo udržateľné technológie, ku ktorým nepochybne patria obnoviteľné zdroje energie, moderné HVAC technológie alebo bezemisná mobilita.

Preto vo svojom portfóliu ponúkame a aktívne aj využívame technológie a systémy, ktoré tvoria celý koncept zdravého a kvalitného obytného a životného prostredia pri zachovaní potreby neustáleho rozvoja a požiadaviek komfortu ľudskej spoločnosti v 21. storočí.

Sortiment produktov v našom portfóliu je široký a aktuálne nie je v našich možnostiach spracovať ich do online formy v našom eShope. Do eShopu postupne zaraďujeme najbežnejšie dopytované produkty a ich základné verzie, avšak pre aktuálnu ponuku nás kontaktujte emailom resp. cez kontaktný formulár.
KONTAKTNÝ FORMULÁR

Veríme, že nami ponúkané produkty splnia vaše očakávania a zároveň prispejú k budovaniu kvalitného životného prostredia pri zachovaní požiadaviek na trvalo udržateľný rast, komfort a efektivitu.

Nákup cez eShop je určený len pre B2B

Základné informácie o najbežnejšie dopytovaných produktoch z nášho portfólia sú dostupné na stránkach Obchodu. Stránky sú aktuálne vo vývoji, preto nás kontaktujte emailom resp. cez kontaktný formulár.
KONTAKT
Copyright © 2023 Všetky práva vyhradené H-G, s.r.o.
crossmenu
sk_SK
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram