Žiadne produkty v košíku.

O nás

naša spoločnosť sa od svojho vzniku v roku 2006 venuje vetracím systémom a zastupuje francúzskeho výrobcu vetracích systémov Aereco.

aereco

V roku 2022 sa spoločnosť Aereco stala súčasťou Aldes Group, čím sa naše portfólio výrobkov rozšírilo o produkty skupiny Aldes.


Podstatným aspektom pri akomkoľvek vetraní je kvalita vonkajšieho vzduchu, od ktorého sa odvíja nielen kvalita vzduchu vo vnútri obytných budov, ale je dôležitým parametrom aj celkovej kvality životného prostredia v súčasnosti.

Kvalitu vonkajšieho vzduchu a životného prostredia ako takého významným spôsobom podporujú a vytvárajú bezemisné a trvalo udržateľné technológie, ku ktorým nepochybne patria obnoviteľné zdroje energie, moderné HVAC technológie, bezemisná a energeticky efektívna mobilita.

Vo svojom portfóliu už od roku 2016 ponúkame a aktívne aj využívame technológie a systémy, ktoré tvoria celý koncept zdravého, kvalitného obytného a životného prostredia pri zachovaní potreby neustáleho rozvoja a požiadaviek komfortu ľudskej spoločnosti v 21. storočí.

Sortiment produktov v našom portfóliu je široký a aktuálne nie je v našich možnostiach spracovať ich do online formy v našom eShope. Do eShopu postupne zaraďujeme najbežnejšie dopytované produkty a ich základné verzie, avšak pre aktuálnu ponuku z celého nášho portfólia nás kontaktujte emailom resp. cez kontaktný formulár.
KONTAKTNÝ FORMULÁR

Veríme, že nami ponúkané produkty splnia vaše očakávania a zároveň prispejú k budovaniu kvalitného životného prostredia pri zachovaní požiadaviek na trvalo udržateľný rast, komfort a efektivitu.

Nákup cez eShop je určený pre B2B

Ak nás kontaktujete emailom resp. cez kontaktný formulár každému vyhotovíme ponuku z celého portfólia, nielen z produktov uvedených v Obchode. Príp. výhodnejšiu cenu
u konkurencie dorovnáme ešte aj s bonusom!
KONTAKT
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram