Žiadne produkty v košíku.

Ohrev TUV
s vetraním

Termodynamický ohrievač vody získavajúci teplo z odsávaného vzduchu.
OBCHOD

PRAKTICKOSŤ

Efektívna výroba teplej užitkovej vody spojená s vetraním obytného priestoru, bez použitia rekuperačného vetracieho systému.

MONITORING

S AldesConnect APP získavate aktuálny prehľad o aktuálnej výrobe TÚV.

PATENT

V spojení s hygroregulujúcimi prívodnými štrbinami vzduchu a odsávacími mriežkami si zároveň zabezpečite efektívne vetranie svojho domova.

Ohrev TUV pomocou TČ z odsávaného vzduchu


T.Flow® Hygro+ / T.Flow® Nano Individual Home (s TČ a ventilátorom) je riešenie, ktoré kombinuje prípravu teplej úžitkovej vody najefektívnejším spôsobom a to pomocou zabudovaného tepelného čerpadla, pričom teplo je získavané z odsávaného vzduchu pri stabilne vysokom COP.

Takto je možné zabezpečiť ekonomicky efektívne vetranie s požadovanou kvalitou vzduchu pre obytné priestory. Naviac s AldesConnect® aplikáciou získavate prehľad o výrobe teplej vody v reálnom čase a môžte tak kontrolovať spotrebu energie s ohľadom na vaše požiadavky priamo zo smartfónu.

Nákup cez eShop je určený pre B2B

Ak nás kontaktujete emailom resp. cez kontaktný formulár každému vyhotovíme ponuku z celého portfólia, nielen z produktov uvedených v Obchode. Príp. výhodnejšiu cenu
u konkurencie dorovnáme ešte aj s bonusom!
KONTAKT
downloaduploadexit-upcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram